Jednym punktem!

KIN
Zespół SKK Siedlce staje przed ogromną szansą awansu do drugiej rundy play off. W pierwszym meczu wygrał na wyjeździe z Żyrardowianką 78:77. To było bardzo dramatyczne spotkanie.

To było bardzo dramatyczne spotkanie. Po pierwszej wyrównanej kwarcie, w drugiej grająca na własnym parkiecie Żyrardowaianka wypracowała dwunastopunktową przewagę (47:35). Po zmianie stron też nic nie wskazywało, że SKK odrobi straty. Jednak w 35. minucie spotkania siedlczanie rozpoczęli serię udanych akcji, a zaskoczeni gospodarze nie mogli opanować drżenia rąk. 27. sekund przed końcową syreną SKK objął prowadzenie 78:77 i je utrzymał! Trener Tomasz Araszkiewicz tradycyjnie nie chciał nikogo wyróżnić w siedleckim zespole.

Zwycięstwo na wyjeździe stawia przed rewanżem w lepszej sytuacji SKK. Jeśli siedlczanie wygrają drugi mecz (w sobotę o godz. 17 w hali przy ul. Pescantina), awansują do II rundy play off.

Ważna zmiana na Euro 2024! Ukłon w stronę sędziów?