Stanęły w czwartej kwarcie

KIN
Zawodniczki AZS AP Siedlce przegrały wyjazdowy mecz z KS Piaseczno jednym punktem, bo w ostatnich pięciu minutach spotkania zdobyły tylko jeden punkt.

Siedlczanki oddały rywalkom mecz, który powinny wygrać, tak należy skomentować ich porażkę 65:66 z KS Piaseczno.
– W 35. minucie spotkania prowadziliśmy 64:51 i przegraliśmy. Trudne to do wytłumaczenia, ale prawdziwe – mówi trener Arkadiusz Mazurkiewicz.

Najskuteczniej w AZS AP tradycyjnie zagrały Olga Ogrodowicz – 15 pkt. i Anna Nowak – 14.
Gdyby siedlczanki pokonały Piaseczno, mogłyby jeszcze włączyć się do walki nawet o piate lub szóste miejsce, a tak pozostaje im walczyć miano o najlepszych wśród słabeuszek.

W najbliższy piątek AZS AP rozegra w Warszawie przerwany mecz z AZS PW, a w sobotę o godz. 15 zagra w Siedlcach z La Basket Warszawa.

I liga koszykówki kobiet
18. kolejka:
Piaseczno – AZS AP 66:65, Żyrardowianka – Hartmann 54:67, Lider – Mag Rys 112:27, AZS PW – Widzew 36:71, Pułaski – AZS UW 27:107, La Basket – Arcus SMS II 89:120.