W pierwszy weekend lipca nastąpiło wielkie otwarcie sklepu, w którym za zakupy będzie można płacić… wysiłkiem! 600 m2 powierzchni, sprzęt aerobowy, sprzęt do crossfitu, codzienne treningi, opieka trenera personalnego, strefa chillout oraz pełna kolekcja Reebok - to tylko niektóre atrakcje, jakie czekać będą na wszystkich odwiedzających Reebok Fit Shop. My odwiedziliśmy sklep podczas treningu do Reebok Spartan Race.

Znajdujący się przy placu Trzech Krzyży 10/14 sklep to pierwsze w Polsce miejsce, w którym za produkty będzie można zapłacić wysiłkiem. W sklepie obowiązywać będzie specjalna waluta Delta, którą będzie można sfinansować do 1/4 ceny swoich zakupów. Aby ją otrzymać wystarczy przyjść do Reebok Fit Shop, wylosować trening i wykonać go - potem odebrać walutę za wysiłek i obniżyć cenę zakupów. W ten sposób można zapłacić za ubrania i buty z nowej kolekcji Reebok jesień / zima 2017.

Fit Shop Reeboka to 600 m2 przestrzeni otwartej dla wszystkich spragnionych aktywności fizycznej - zarówno tych początkujących, jak i zaawansowanych. Open gym obowiązywać będzie przez cały czas, gdy nie ma zaplanowanych treningów. Codziennie na miejscu do dyspozycji gości będzie sprzęt aerobowy, gimnastyczny i ciężarowy oraz trener personalny, który pomoże w dopasowaniu odpowiedniego treningu. A w chwilach wytchnienia będzie można wypić kawę serwowaną przez kawiarnię Etno Cafe.

Każdego dnia odwiedzający Reebok Fit Shop będą mogli wziąć udział w treningach z różnych dziedzin sportowych przygotowanych i prowadzonych przez ambasadorów marki: Kasię Bigos - Fire Workout, Karolinę Erdmann - Yoga Beat czy Bartka Lipkę - CrossFit, oraz partnerów Reebok. Tu działać będzie również grupa biegowa Reebok Run Crew pod czujnym okiem Andrzeja Bogdała, która trenować będzie w okolicznym parku metodą Aerobic Capacity, czyli trenowanie poprzez bieganie. Przygotowano także treningi dla rodziców z dziećmi, kobiece poniedziałki, czyli wyjątkowe wieczory dla pań, a co weekend - specjalne, duże wydarzenia sportowe. Na miejscu, podczas treningów, będzie można przetestować buty Reebok z najnowszej kolekcji przed ich rynkowym debiutem.


Zobaczcie też:Darmowe treningi biegowe w Warszawie. Tu poćwiczycie pod okiem profesjonalistów!


Sport

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!