Bayern Monachium - Atletico Madryt, 3 maja, Liga Mistrzów. Gdzie oglądać mecz? [TRANSMISJA]

Bayern Monachium - Atletico Madryt. We wtorek, 3 maja, zobaczymy rewanżowy mecz półfinałowy tegorocznej Ligi Mistrzów. Na stadionie w Monachium zmierzą się ze sobą Bayern Monachium i Atletico Madryt. Sprawdź, gdzie możesz oglądać spotkanie.

Bayern Monachium - Atletico Madryt, 3 maja, Liga Mistrzów. Gdzie oglądać mecz?

W zeszłym tygodniu w Madrycie Atletico wygrało 1:0 i jest bliżej awansu do finału Ligi Mistrzów. Bayern rozegrał bardzo słabą pierwszą połowę poprzedniego meczu, ale z drugiej strony na u siebie. Bukmacherzy uważają, że Bayern jest zdecydowanym faworytem, a prawdopodobny wynik to 2:0 dla drużyny z Monachium. Kibice czekają także na bramkę Roberta Lewandowskiego, który w tej edycji Ligi Mistrzów strzelił już 8 bramek i jest na drugim miejscu w klasyfikacji strzelców, za Cristiano Ronaldo.

Bayern Monachium jest o krok od wywalczenia kolejnego mistrzostwa Niemiec, 21 maja w finale Pucharu Niemiec zmierzy się z Borussią Dortmund, a jeżeli wygra także we wtorek ma szanse na potrójną koronę (Liga, Puchar i LM). Atletico po sensacyjnej porażce w ćwierćfinale z Celtą odpadło z Pucharu Króla, w lidze hiszpańskiej na dwie kolejki przed końcem ma tyle samo punktów co prowadząca Barcelona i jeżeli Katalończycy stracą punkty, Atletico ma szanse na tytuł. Kto wygra we wtorek? O tym przekonamy się ok. godz. 22.45 o ile nie będzie potrzebna dogrywka.

Mecz można obejrzeć na antenie Canal+, NC+Go i canalplussport.pl. Spotkanie komentować będą Rafał Wolski i Marcin Baszczyński. Powtórka w środę o 8.25 na antenie Canal+ Sport. Mecz będzie można także obejrzeć w serwisach oferujących legalny streaming.